Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

  • Říčany

Pracovní místo ( Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- Zděbradská 68, Říčany - Jažlovice 251 01

Prvotní kontakt:
- tel.: 731 661 111 od 09:00 do 16:00
- e-mail: lucie.emrova@nagel-group.com

Požadujeme:
- řidičský průkaz C nebo C+E
- platné osvědčení profesní způsobilosti
- čistý trestní rejstřík
- praxi v řízení nákladních vozidel
- průkaz VZV (nakládka a vykládka zboží) - zařídíme získání nebo prodloužení průkazu
- digitální kartu do tachografu

Nabízíme:
- 30 000 Kč ve smlouvě, 45 000 Kč běžná mzda
- režim 4 dny práce, 3 dny volno
- 5 týdnů dovolené
- každý den se po práci vrátíte domů
- k základní mzdě přidáme výkonnostní odměnu a všechny zákonné příplatky
- možnost bezplatného získání/obnovení průkazu na NZV / VZV
Volné místo řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel pro lokalitu Říčany.