COOP družstvo HB

Zástupce/kyně vedoucí

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Horní č.p. 433/60, Štěpánov. Nástup možný ihned, dle domluvy.
Požadavky: praxe vítána, základní znalost práce na PC.
Dvousměnný provoz, provozní doba prodejny: PO - PÁ 7:00 - 16:00 hod., 7:00 - 11:00 hod., NE 7:00 - 10:00 hod. Doba určitá s možností prodloužení.
První kontakt POUZE telefonicky nebo emailem.
Volné místo zástupce/kyně vedoucí pro lokalitu Štěpánov.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zástupce/kyně vedoucí

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: COOP družstvo HB
Ulice: Horní 433
Město: Štěpánov
PSČ: 783 13

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Hřibová
E-mail: Jitka Hřibová
Telefon: +420 727 947 805

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: COOP družstvo HB