kontrolor/kontrolorka oddělení vnější kontroly odboru kontrolního a právního

  • Brno

Pracovní místo ( kontrolor/kontrolorka oddělení vnější kontroly odboru kontrolního a právního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo
kontrolora/kontrolorky oddělení vnější kontroly odboru kontrolního a právního
s místem výkonu práce pracoviště Krajského úřadu Jihomoravského kraje v Brně,
pravidelné pracoviště Cejl 73, Brno
dosažené vzdělání vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, studijní obor nejlépe ekonomika, veřejná správa, znalosti oboru kontrola, finanční kontrola, účetnictví, rozpočet, majetková oblast, daňová oblast, veřejné zakázky, další zvláštní předpisy vztahující se ke kontrolovaným oblastem
praxe vítána, požadované jazykové znalosti vítány, další požadované dovednosti výborná uživatelská znalost MS Office, ochota dále se vzdělávat, schopnost aplikace získaných vědomostí, analytické myšlení, schopnost řešit problémy, iniciativa, odpovědnost, pečlivost, přesnost, schopnost argumentovat, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, výborný písemný a slovní projev, schopnost samostatné i týmové práce

Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 29. ledna 2018. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání,
Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.
Všechny požadavky a předpoklady musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.
Kontaktní pracovnice - vedoucí oddělení vnější kontroly, odboru kontrolního a právního, paní Jitka Fiedlerová, telefon: 541 653 101