investiční referent/investiční referentka oddělení realizace investic odboru inv

  • Brno

Pracovní místo ( investiční referent/investiční referentka oddělení realizace investic odboru inv ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na pět míst investičních referentů/investiční referentek oddělení realizace investic odboru investic
s místem výkonu práce Brno, Žerotínovo náměstí 449/3,
dosažené vzdělání
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu, studijní obor nejlépe stavebního zaměření, znalosti oboru postavení, činnosti a působnosti vyšších územních samosprávných celků a jejich orgánů - znalost zákona o krajích; stavební zákon; zákon o zadávání veřejných zakázek;
praxe ve státní správě nebo samosprávě vítána
další dovednosti schopnost samostatné i týmové práce, schopnost aktivně přistupovat k řešení problému, tvůrčí a analytické myšlení, výborné komunikační, organizační i prezentační schopnosti, výborná uživatelská znalost MS Office, ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti, pečlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 31. ledna 2018. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí
a vzdělávání, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.
Všechny požadavky a předpoklady musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.

Kontaktní pracovník - Ing. Pavel Šrom, vedoucí odboru investic, telefon: 541 651 272.
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v pl