metodik/metodička účetnictví a rozpočtu v oblasti založených a zřízených právnic

  • Brno

Pracovní místo ( metodik/metodička účetnictví a rozpočtu v oblasti založených a zřízených právnic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Krajský úřad Jihomoravského kraje hledá vhodného kandidáta/kandidátku
na místo metodik/metodička účetnictví a rozpočtu v oblasti založených a zřízených právnických osob oddělení ekonomické podpory neškolských příspěvkových organizací odboru ekonomického s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, 601 82 Brno
(pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou)

Uchazeči/uchazečky by měli splňovat následující požadavky:
vysokoškolské vzdělávání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělávání v bakalářském studijním programu, nejlépe v oboru ekonomika, veřejná správa
znalost účetnictví a rozpočetnictví příspěvkových organizací zřízených ÚSC
Word, Excel, Internet, znalost informačních technologií
schopnost nárazově absorbovat velké množství informací
ochota se dále vzdělávat
schopnost týmové spolupráce
komunikační schopnosti, výborné prezentační dovednosti, umění jednat s lidmi
výborný písemný i slovní projev
analytické schopnosti
odolnost vůči zátěži
Kontaktní pracovnice:
Bc. Alena Opatřilová, vedoucí oddělení ekonomické podpory, neškolských příspěvkových organizací, telefon: 541 652 241.

Platové podmínky: řídí se zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: dle dohody

Nabízíme: stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružná pracovní doba, možnost osobního příplatku k tarifnímu platu, pět týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Ticket Benefit Card, zaměstnanecký p