IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o.

IT specialist

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Technická 2995/21, 616 00 Brno
- vzdálená správa uživatelských stanic a systémů na různých platformách (Windows, Unix,...) - řešení technických problémů - komunikace s klienty el. formou - instalace operačních systémů - reporting - monitoring aktivit v rámci přidělené oblasti - zajištění bezpečnosti a chodu všech kritických součástí - zákaznický servis . Vzdělání SŠ / VŠ, znalost AJ- středně pokročilá minimum, znalost IT.
souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo it specialist pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 02. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: IT specialist

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Telekomunikace, IT internet, multimédia
Pozici nabízí: IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o.
Ulice: Technická 2995
Město: Brno
PSČ: 616 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Naděžda Zajícová
E-mail: nadezda.zajicova1@ibm.com
Telefon: +420 533 417 892

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o.