asistent/asistentka vedoucího odboru regionálního rozvoje

  • Brno

Pracovní místo ( asistent/asistentka vedoucího odboru regionálního rozvoje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Krajský úřad Jihomoravského kraje hledá vhodného kandidáta/kandidátku
na místo asistenta/asistentky vedoucího odboru regionálního rozvoje
s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, Brno

Uchazeči/uchazečky by měli splňovat následující požadavky:
střední vzdělání s maturitní zkouškou;
studijní obor: vítáno zaměření na veřejnou správu;
znalosti oboru:
˘ administrativa;
praxe ve veřejné správě vítána
požadované jazykové znalosti: AJ
uživatelská znalost MS Office
schopnost aktivně přistupovat k řešení problému
přesnost, pečlivost, zodpovědnost, adaptabilita
odolnost vůči zátěži
velmi dobré komunikační schopnosti;
schopnost týmové i samostatné práce.

Kontaktní pracovník:
Ing. Ivo Minařík, vedoucí odboru regionálního rozvoje telefon: 541 651 341

Platové podmínky:
se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 7.

Termín nástupu: 1. 3. 2018 - dle dohody

Charakteristika pracovního místa: asistent/asistentka zajišťuje a koordinuje administrativní a pracovně technické práce na sekretariátu vedoucího odboru, vede spisovou agendu odboru aj.

Nabízíme: stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružná pracovní doba, možnost osobního příplatku k tarifnímu platu, pět týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Ticket Benefit Card, zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení, zdravotní cvičení pro zaměstnance v budově úřadu, firemní mateřskou školku, jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání, příjemný