Strojní zámečník

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Strojní zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strojní zámečník pro ranní směnu.
Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, ochota učit se. Výhodou: praxe, zkušenosti z montážních a demontážních činností na rotačních strojích (čerpadla, převodovky), zkušenosti z montáží a demontáží přírubových spojů a armatur, vazačský a jeřábnický průkaz, řidičský průkaz s oprávněním sk. B.
Nabízíme: podnikové stravování, sick days, výkonnostní odměny, příplatky za pohotovost.
Nejprve zašlete strukturovaný životopis na e-mail milena.kudlickova@bilfinger.com
Kontaktní osoba: Ing. Milena Kudličková, tel. 606243037. POZOR - osobní jednání není možné bez předchozí domluvy, paní Kudličková pracuje v Mostě.
Volné místo strojní zámečník pro lokalitu Ústí nad Labem.