AUTOMECHANIK-AUTOELEKTRIKÁŘ-AUTOELEKTRONIK

  • Liberec

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK-AUTOELEKTRIKÁŘ-AUTOELEKTRONIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce:
- opravárenské, údržbářské práce a užitkových vozidel
- diagnostika závad za pomocí měřících přístrojů
- odstraňování závad, výměna jednotlivých dílů a skupin vozidel
- pomoc při opravách vozidel na cestě
Požadavky:
- výuční list oboru automechanik-autoelektrikář-autotronik (vhodné i pro absolventy bez praxe)
- odborná znalost problematiky, časová flexibilita
- výhodou ŘP skup. C nebo B, možnost získání ŘP skup. C+D
Mzda:
- 25 000,--Kč - 33 000,--Kč/měs., průměrná mzda 27 600,-- Kč/měs.
- motivační systém hodnocení
- možnost odborného růstu
Benefity:
- pracovní oděv na míru, vč. jeho praní, obuv
- stravenky á 110,--Kč/stravenka/směna
- řádná dovolená v rozsahu 4 týdnů.
- náborový příplatek
Výhodná příležitost zaměstnání i pro čerstvé absolventy odborných učilišť a škol.
V případě zájmu o tuto práci, prosím, kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, e-mailem anebo přímo zašlete svůj profesní životopis.
Nástup možný ihned.
Volné místo automechanik-autoelektrikář-autoelektronik pro lokalitu Liberec.