STRÁŽNÝ, DOZORCE (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 100 000 KČ)

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ, DOZORCE (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 100 000 KČ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Máchova 260, Stráž pod Ralskem.
Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzickou
způsobilost k výkonu služby, svéprávnost, občanství ČR. Výkon služby v jednosměnném, dvousměnném, třísměnném nebo nepřetržitém režimu služby.
Nabízíme: náborový příspěvek 100 00 Kč, základní doba služby 37,5 hodiny týdně, 30 dnů dovolené v kalendářním roce, ubytování na ubytovně v místě pracoviště, možnost získání městského bytu, podnikové stravování včetně příspěvku, odměny při životním a pracovním jubileu, příspěvek na rodinnou a dětskou rekreaci, rekreaci na zotavovnách VS ČR, permanentky do rekreačních a sportovních zařízení, čerpání bezúročných půjček z FKSP, lékařskou péči, využití posilovny a sauny.
Volné místo strážný, dozorce (náborový příspěvek 100 000 kč) pro lokalitu Stráž pod Ralskem.