Vychovatel k odsouzeným mužům ve VTOS

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Vychovatel k odsouzeným mužům ve VTOS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem.
Požadujeme: minimálně vyšší odborné vzdělání pedagogicky zaměřené, bezúhonnost, znalost práce na PC, administrativní zdatnost.
Nabízíme: zařazení do 10. platové třídy, nástupní plat v závislosti na délce započitatelné praxe, 30 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, ubytování na ubytovně v místě pracoviště, možnost získání městského bytu, podnikové stravování včetně příspěvku, odměny při životním a pracovním jubileu, příspěvek na rodinnou a dětskou rekreaci, rekreaci na zotavovnách VS ČR, permanentky do rekreačních a sportovních zařízení, čerpání bezúročných půjček z FKSP, lékařskou péči, využití posilovny a sauny.
Volné místo vychovatel k odsouzeným mužům ve vtos pro lokalitu Stráž pod Ralskem.