vedoucí / vedoucího oddělení Regionální turistické informační centrum

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( vedoucí / vedoucího oddělení Regionální turistické informační centrum ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pracovního místa:
-Koordinace a usměrňování rozvoje cestovního ruchu města Česká Lípa a regionu včetně propagačních aktivit
-Koordinuje a zajišťuje funkční vazby na informační centra v regionu a destinační management regionu
-Zajištění spolupráce města Česká Lípa se subjekty cestovního ruchu (okolní obce, okolní destinace cestovního ruchu, partnerská města)
-Součinnost s veřejnými institucemi působící v oblasti cestovního ruchu
-Propagace města Česká Lípa a regionu v rámci marketingového plánu
-Aktualizace turistického informačního systému města s vazbou na region
-Součinnost při zpracování koncepčních materiálů v oblasti cestovního ruchu
-Zajištění provozu Regionálního turistického informačního centra
-Prezentace města Česká Lípa a regionu na veletrzích cestovního ruchu
-Plnění úkolů a povinností vyplývajících ze členství města Česká Lípa sdruženích a spolcích
-Tvorba a realizace projektů na podporu rozvoje cestovního ruchu
Místo výkonu práce: Městský úřad Česká Lípa
Platové zařazení a platové podmínky: 10. platová třída, která podle platného katalogu prací odpovídá nejvýše zařazenému vykonávanému druhu práce (platová třída je v tarifním rozpětí od 18 810 Kč do 28 320 Kč podle zápočtu let odborné praxe), osobní příplatek dle ust. § 131 zákoníku práce a příplatek za vedení
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody
Pracovní poměr bude sjednán na dobu: určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
Kvalifikační předpoklady a požadavky:
-vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání
-zaměření studia - management cestov