operátor expedice

  • Lovosice

Pracovní místo ( operátor expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:výuční list (SOU), maturitní zkouška výhodou, ideálně v oboru skladování, logistika, manuální zručnost, pracovitost, odpovědnost, dobrý zdravotní stav, výhodou řidič VZV, jeřábník (možnost doplnit kvalifikaci v Lovochemii), řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz výhodou, ochota pracovat ve směnném provozu (12-ti hod. směny)
Náplň práce: obsluha technologických linek, manipulace s baleným zbožím, vykládka vagónů , kontrolní činnost, úklidové práce v rámci technologie
Nabízíme:
Finanční hodnocení a benefity:
motivující finanční ohodnocení, 13. mzda, odměny akcionáře, stabilizační příspěvek, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní / životní pojištění, příspěvky na stravování, příspěvek na zotavenou, příspěvek do firemní cafeterie
Ostatní benefity: 5 týdnů dovolené, bezúročné půjčky pro zaměstnance, program Sport - volné vstupy do sport. zařízení, firemní akce pro zaměstnance, slevové prodejní akce, prodej občerstvení v chemickém areálu, zázemí skupiny Agrofert, pomoc zaměstnancům v nouzi, zvýhodněné tarify mobilního volání.
Své životopisy posílejte na libuse.tomanova@lovochemie.cz, odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: 416 562220, 702007942 (Libuše Tomanová) denně od 8.00 - 14.00 hod.
Volné místo operátor expedice pro lokalitu Lovosice.