Technik IT

  • Uherské Hradiště

Pracovní místo ( Technik IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, podpora uživatelů při řešení rutinných problémů, provádění rutinních úkolů údržby serverů a aplikací, vytváření a úprava sestav a skriptů, vytváření/úprava web. stránek, další práce týkající se provozu IT, min. SŠ vzdělání s maturitou, dobrá orientace v IT, administrace Windows, Windows serveru, Linuxu, administrace sítí, AJ - schopnost dobře rozumět psanému textu a ang. IT dokumentaci, důvěryhodnost, mlčenlivost, schopnost se rychle učit, dobré komun. schopnosti, administrace Linuxu/Unixu a skriptování - výhodou, zkušenost s vytvářením web. stránek, PHP, HTML5 - výhodou, zkušenosti s databázemi (MSSQL, MySQL ..) - výhodou, 25 dní dovolen/rok, příspěvek na stravování, možnost příspěvku na penzijní připojištění, příjemné prac. prostředí a přátelský kolektiv. Přihláška musí obsahovat: strukturovaný životopis vč. informace o dosavadní praxi, fotokopie dokladů o dosaž. vzdělání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osob. údaji pro účely tohoto výběr. řízení ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Přihlášku s uvedením pozice spolu s životopisem zasílejte do 31.1.2018 e-mailem nebo písemně na adresu: Uherskohradišťská nemocnice a.s., OŘLZ, Ing. Adéla Valíčková, J. E. Purkyně 365, 686 68 Uherské Hradiště.
Volné místo technik it pro lokalitu Uherské Hradiště.