Učitel 1. stupně ZŠ - Montessori

  • Vápenná

Pracovní místo ( Učitel 1. stupně ZŠ - Montessori ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný, telefonický!!!

Hledáme tvořivého a duchem mladého pedagoga, kterého láká Montessori způsob výuky a rád by podpořil rozvoj Montessori vzdělávání na Jesenicku.

Nabízíme:
- příjemný a podporující kolektiv, zázemí školy, podporu ze strany dalších Montessori učitelů
- adekvátní finanční ohodnocení
- podporu v dalším vzdělávání a rozvoji
- podporu ze strany Spolku Cestou s Montessori
- možnost pomoci při shánění ubytování
- umístění vlastních dětí v Montessori třídě v ZŠ Vápenná

Více informací o Spolku Cestou s Montessori: www.cestou-s-montessori.cz
Webové stránky školy: http://www.zsvapenna.jesenicko.com/

Požadujeme:
- ukončené nebo probíhající pedagogické vzdělání pro I. stupeň ZŠ dle školského zákona
- akreditovaný kurz pro Montessori učitele
- zájem o Montessori pedagogiku a osobnostní kvality s tím spojené

Zájemcům nabízíme (po domluvě) možnost nahlédnout do chodu již fungujících Montessori tříd.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky na e-mail: cestousmontessori@gmail.com
- telefonicky v pracovní dny od 13 hod do 14 hod, Mgr. Ondřej Hanulík, tel: 584 439 085
Volné místo učitel 1. stupně zš - montessori pro lokalitu Vápenná.