Jan Kříž

Bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: řidičský průkaz sk. T
Volné místo bagrista pro lokalitu Kout na Šumavě.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Jan Kříž
Ulice: 265
Město: Kout na Šumavě
PSČ: 345 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Kříž
E-mail: krizkouto@seznam.cz
Telefon: +420 602 416 880

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jan Kříž