pracovník v sociálních službách

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Centrum Zdislava hledá vhodné kandidáty na pozici pracovníka v sociálních službách
Kvalifikační požadavky:
Vzdělání:
kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách
středoškolské vzdělání
Koho hledáme:
komunikativního kolegu/kolegyni, který umí pracovat jak týmově tak samostatně s klienty
empatického člověka, který si dokáže vymezit hranice své a hranice sociální služby
někoho, kdo umí operativně reagovat a řešit náhle situace
přátelského spolupracovníka s dobrým zdravotním stavem, psychickou odolností a schopností zvládat stres
Požadované znalosti a dovednosti:
orientace v problematice poskytování sociálních služeb,
aktivní a samostatná práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet),
orientace v zákonech, které se vztahují k výkonu pracovního místa,
znalost standardů kvality sociálních služeb,
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
nástup od 1.února 2018- případně dle dohody
pracovní úvazek dle dohody, na dobu určitou
platové podmínky - platová třída 5 - 8 dle pracovního zařazení
příjemné pracovní prostředí
možnost dalšího vzdělání a osobního rozvoj
individuální supervizi
pestrou a smysluplnou práci

Náplň práce:
přímá práce s klienty včetně pomoci při zajišťování péče o osobu klienta (hygiena, stravování apod.)
provádění volnočasových aktivit
zastávání funkce klíčového pracovníka (individuální plánování, vedení dokumentace klienta…)

Místo výkonu práce: Centrum Zdislava, Radnická 350, Nové Město na Moravě
Žádost o pracovní pozici se souhlasem ke zpracování osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., životopis a motivační dopis posílejte na adresu