Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRODAVAČ/KA ČERSTVÉHO SERVISU

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA ČERSTVÉHO SERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: potravinářský průkaz, kominikativnost, jednání s lidmi
Pracovní doba: 2 směny 6:00 - 14:30 a 11:30 - 20:00 hod.
Vhodné i pro absolventy a OZP
Nabízíme: stravenky, 4 týdny dovolené, podnikové slevy.
První kontakt pí. Jana Grülich tel. 725 206 312.
Volné místo prodavač/ka čerstvého ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

prodavač/ka - kontakt tel. a emailem, osobně od 8:00-13:00 hod - p. Krásnovská - vedoucí; Pracovní doba: ranní 4:45-13:30 h, odpolední 11:00-17:30 h, So: 6:30-11:30 h, Ne: 7:00-11:00 h; - zaměstnání na dobu určitou lze po 31.12.2018 prodloužit; Volné místo ...
Jednota, spotřební družstvo v Jindřichově Hradci Kunžak, Inzerováno před 2 dny

Prodavači Pozice: prodavači Přijmeme pracovníky na pozici prodavač/ka ovoce a zeleniny. Požadujeme spolehlivost, pracovitost, časovou flexibilitu, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík, vyučení v oboru není podmínkou. Osobní schůzku nutno sjednat ...
Filip POHOŘAL Sedlčany, Inzerováno před 2 dny

PRODAVAČ/KA Jedná se o prodej čerstvého sezónního a sušeného ovoce. Požadujeme: plnoletost, potravinářský průkaz, flexibilita Provozní doba 8:00 - 19:00 hod., směny dle dohody Volné místo prodavač/ka pro lokalitu České Budějovice.
Lenka Bartoňová České Budějovice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit