Prodavačka

Pracovní místo ( Prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní pozice: Prodavačka
Lze i zaučit. Nástup ihned.
Kontaktní osoba: Tretterová Marie, tel. 733 272 454
Volné místo prodavačka pro lokalitu Tišnov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA Požadavky: ŘP sk. B Nástup možný ihned. Pracovní doba PO-PÁ - 7,30-17,00 hod. s pauzou na oběd. Pvní kontakt telefonicky: 603 262 540 Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Třebíč.
Milada Syslová - AUTO EL SYSEL Třebíč, Inzerováno včera

Prodavači potravinářského zboží zdravotní průkaz Volné místo prodavači potravinářského zboží pro lokalitu Hodonice.
Ha NGUYEN THI THU Hodonice, Inzerováno včera

prodavač/ka Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úv. 37,5 hod/týdně - smíšená mzda 23000,- Kč dle výkonu - praxe a zkušenosti vítány - info pí. Borníková 606 510 091. Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Horšovský Týn.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Horšovský Týn, Inzerováno včera