Rathanan Pimvilai

MASÉR/KA THAJSKÝCH MASÁŽÍ

Odeslat

Pracovní náplň

Požadujeme:
- platný certifikát thajských masáží
- znalost AJ

Nabízíme:
- ubytování
Volné místo masér/ka thajských masáží pro lokalitu Karlovy Vary.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MASÉR/KA THAJSKÝCH MASÁŽÍ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Rathanan Pimvilai
Ulice: T. G. Masaryka 54
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Rathanan Pimvilai
E-mail: thai.smile.massage.kv@gmail.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Rathanan Pimvilai