Telefonní operátor/-ka

  • Prachatice

Pracovní místo ( Telefonní operátor/-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: telefonický zákaznický servis a správa pohledávek, administrativní práce.
Požadujeme: Středoškolské vzdělání s maturitou, MS Office na uživatelské úrovni (zejména WORD, EXCEL).Komunikativnost, spolehlivost.Vhodné pro absolventy škol, praxe v podobném oboru vítána.
Nabízíme: hrubá mzda 15.000,- Kč + osobní ohodnocení + bonusy dle úspěšnosti, zaškolení do problematiky, stálá práce v příjemném pracovním prostředí, hlavní pracovní poměr , práce na ranní a odpolední směny.
Životopisy prosím zasílejte na info@memfis.cz , popřípadě zanechte vzkaz na recepci 388 303 021.
Volné místo telefonní operátor/-ka pro lokalitu Prachatice.