administrativní a spisový pracovník

  • Terezín

Pracovní místo ( administrativní a spisový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika vykonávané práce: zejména výkon spisové služby, zajištění chodu podatelny MěÚ a obsluha telefonní ústředny, vedení pokladny, vidimace a legalizace, výpisy z CZP
Platové zařazení: tarifní třída 7 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha č. 2
Požadavky na uchazeče: vzdělání SŠ s maturitou (nejlépe ekonomický směr), praxe ve státní správě vítána, znalost právních předpisů v základním rozsahu nutném pro výkon funkce, zejména zákona o obcích, zákona o archivnictví a spisové službě včetně prováděcí vyhlášky, orientace ve správním řádu, orientace v účetnictví, dobré vyjadřovací schopnosti v ústním i písemném projevu, kvalitní znalost pravopisu, znalost psaní na stroji (PC) nejlépe všemi deseti a znalost kancelářské korespondence, spolehlivost, pečlivost, serózní vystupování, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Windows, Internet), aktivní znalost cizího jazyka angličtina/němčina výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, výhodou absolvované vstupní vzdělávání, zvláštní odborná způsobilost, zejména při správě matrik a evidence obyvatel, zkouška vidimace a legalizace, ochota dále se vzdělávat
Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru: státní občan ČR, popř. cizí státní občan s TP na území ČR, starší 18 let, plná svéprávnost, bezúhonnost, ovládá jednací jazyk
Přihláška uchazeče musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu nebo číslo doklad