Digitalka s.r.o.

specialista internetového marketingu

Odeslat

Pracovní náplň
Vyznáš se v html, css,js nebo php? Máš zkušenosti s prací ve wordpressu nebo jiných CMS ?
Pokud pro tebe internetový marketing není sprosté slovo, baví tě grafika a znáš alespoň základy SEO, pošli nám CV!
Volné místo specialista internetového marketingu pro lokalitu Litoměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: specialista internetového marketingu

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Digitalka s.r.o.
Ulice: Jezuitská 237
Město: Litoměřice
PSČ: 412 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petr Havel
E-mail: Ing. Petr Havel
Telefon: +420 777 949 993

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Digitalka s.r.o.