pracovník úklidu výrobních prostor

  • Cítoliby

Pracovní místo ( pracovník úklidu výrobních prostor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
Co ti můžeme nabídnout?
pracovní poměr od LEDNA 2018 a mzdu při nástupu od 19.000 Kč
přehodnocení mzdy po zkušební době a každoročně navyšování odměny za práci
odměnu za stoprocentní docházku
nadstandardní příplatky za práci v noci a o víkendech
25 dnů dovolené,rozpis směn umožňuje si plánovat volný čas, příjemné a čisté pracovní prostředí
dlouhodobou jistotu pracovního místa
zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
práce v regionu Louny
Co od tebe očekáváme? Jaké znalosti hledáme? Co bys měl umět? mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny: 2 dny volno, 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční - takto opakující se cyklus směn)
zkušenost práce s úklidovou mechanizací
konání některých fyzicky namáhavějších úkonů
dodržování pracovní discipliny a předpisů souvisejících s výkonem práce
samostatný přístup a odpovědnost
manuální zručnost a pečlivost
Co budeš dělat? Za co budeš odpovědný?
zodpovědnost za úklid výrobních prostor
obsluha úklidové mechanizace podle pokynů nadřízeného
péče o bezprostřední okolí budovy závodu (zalévání stromů, keřů a květin, sekání trávy, úklid v bezprostřední blízkosti vstupů do budovy závodu)
upozorňování na nedostatky a podílení se na jejich odstraňování v rámci úklidu
dotované stravování (obědy a poukázky)
náborový příspěvek při doporučení nového zaměstnance
příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření (III. pilíř), volnočasové poukázky, odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí
firemní a zájmové akce pro zaměstnan