PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK

  • Třebíč

Pracovní místo ( PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce probačního úředníka:
Výkon činností úředníka PMS daných zákonem č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, tj. práce s pachateli a obětmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení.
Požadujeme:
ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
vysoké pracovní nasazení
flexibilitu
ochotu vzdělávat se
bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC - uživatelská úroveň (Word, Excel, Internet)
řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
komunikační dovednosti
orientaci v sociální a trestněprávní oblasti
spolehlivost, důslednost
Nabízíme:
platová třída 9, po zkušební době 11, po osvědčení ve zkušební době osobní ohodnocení, po ukončení kvalifikačního vzdělávacího kurzu zařazení do 12. platové třídy ( dle nař. vlády ČR č. 564/2006 Sb., příloha č. 2.)
5 týdnů dovolené
5 dní zdravotního volna
pružná pracovní doba
odborné vzdělávání
stravenky
přátelské a podporující pracovní prostředí
zázemí stabilní organizace

Prvotní kontakt e-mailem: Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb. zasílejte nejpozději do 18.01.2018 na e-mail jauerova@pms.justice.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení, které se uskuteční dne 23. 01. 2018.
VŘ se uskuteční 23.1.2018 v 9:00 na středisku PMS v Třebíči
Volné místo probační úředník pro lokalitu Třebíč.