ZABEZPEČENÍ KVALITY DODAVATELŮ - SQA

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( ZABEZPEČENÍ KVALITY DODAVATELŮ - SQA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- objednávání, vyžadování a schvalování vzorkování nových nebo stávajících sériových nakupovaných dílů pro vybrané nové projekty podle aktuálních požadavků zákazníků
- spolupráce na dodavatelských auditech a technických revizích u dodavatelů
- spolupráce na hodnocení výsledků dodavatelů a komunikace s dodavateli o těchto výsledcích
- spolupráce na zakládání složek dílu pro nové komponenty
- aktualizace složek dílu na základě modifikací a udržování aktuálního prvního vzorku
- ve spolupráci se vstupní kontrolou aktualizování statutu kontroly v SAP
- spolupráce na kontrolování platnosti všech otevřených odchylek
- podílí se na zajišťování dosažení cílů kvality pro dodavatele
Požadavky:
- zkušenost s procesy zajištění kvality v automobilovém průmyslu
- SŠ s maturitou
- angličtina nebo němčina na pokročilé úrovni
- znalost kvalitativních nástrojů a standardů v automobilovém průmyslu
- dobrá znalost MS Office
- technické myšlení
Nabízíme:
- práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive
- místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
- nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- jazykové a odborné kurzy
- příspěvky na stravu
- pružná pracovní doba
V případě Vašeho zájmu o pozici prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com
Volné místo zabezpečení kvality dodavatelů - sqa pro lokalitu Hrádek nad Nisou.