Nákupčí/Purchasing Manager

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Nákupčí/Purchasing Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
* poptávkové řízení nových projektů, spolupráce s obchodním oddělením a technickou přípravou výroby
* vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli, operativní nákup součástek, potvrzování termínů, ověřování zpožděných dodávek, práce v IS Helios Orange, vyřizování reklamací
* týmová spolupráce v rámci nákupního oddělení, strategický nákup části materiálového portfolia
Požadujeme:
* min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
* praxi z oblasti operativního/strategického nákupu příp. prodeje EMS (Electronic Manufacturing Services) min. 1 rok
* výborné organizační, komunikační a administrativní schopnosti, samostatnost, rozhodnost, pečlivost, zodpovědnost
* orientace v technické dokumentaci (výkresy, datasheety), elementární znalost elektrosoučástek
* aktivní znalost AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office podmínkou), znalost práce IS Helios Orange výhodou
Nabízíme:
* zázemí stabilní prosperující společnosti se zakázkovou výrobou
* odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
* zaměstnanecké benefity, možnost školení a osobního růstu
* perspektiva dlouhodobé spolupráce
* nástup dle dohody
Volné místo nákupčí/purchasing manager pro lokalitu Jablonec nad Nisou.