Skladník/skladnice s obsluhou VZV

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Skladník/skladnice s obsluhou VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
* nakládka a vykládka materiálu (práce s paletovými a vysokozdvižnými vozíky)
* příjem, kontrola a výdej materiálu do výroby
* dodržování FIFO, manipulace ve skladu
* tvorba, tisk, archivace výdejek (práce v IS HELIOS Orange) a jiných dokladů a zodpovědnost za jejich správnost
* inventarizace
* udržování pořádku a nastavených pravidel (ESD)
Požadujeme:
* SOU nebo SŠ vzdělání
* dobrá fyzická kondice
* spolehlivost, samostatnost, pracovitost
* odolnost vůči stresu
* manuální zručnost, schopnost pracovat i s malými součástkami, pečlivost
* základní znalost práce na PC
* zkušenost minimálně 2 roky práce ve skladovém hospodářství
* platné oprávnění obsluhy VZV výhodou
Nabízíme:
* možnost zaučení a získání praxe
* zázemí stabilní prosperující společnosti se zakázkovou výrobou
* čisté prostředí
* odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
* zaměstnanecké benefity
* perspektiva dlouhodobé spolupráce
* nástup dle dohody
Volné místo skladník/skladnice s obsluhou vzv pro lokalitu Jablonec nad Nisou.