ShowMax s.r.o.

Náměstci (ředitelé) pro technický rozvoj, výzkum a vývoj ( Head of Content Opera

Odeslat

Pracovní náplň
Adresa: Hl. m. Praha
Kontakt: Lachmann Jan, e-mail: jan.lachmann@cz.ey.com
Požadujeme: předchozí alespoň dvouletou pracovní zkušenost na obdobné pozici v některé z členských firem celosvětové organizace ShowMax, znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího, výhodou. Silné komunikační schopnosti, zkušenosti s projektovým managementem, předchozí pracovní zkušenost s UDP Aspera nástroji.
Volné místo náměstci (ředitelé) pro technický rozvoj, výzkum a vývoj ( head of content operations) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Náměstci (ředitelé) pro technický rozvoj, výzkum a vývoj ( Head of Content Opera

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Management, Stavebnictví a reality, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ShowMax s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Lachmann
E-mail: jan.lachmann@cz.ey.com
Telefon: +420 225 336 127

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ShowMax s.r.o.