Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Pracovní místo ( Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Adresa: V parku č.p. 2316/12, Chodov, 148 00 Praha 414
Kontakt : Mejtský Miroslav, e-mail: hlasenkavolnehomistaatgmail.com, 604 298 953
Požadavky : španělština na úrovni rodilý mluvčí výhodou.
Bakalářské vzdělání v oboru počítačové inženýrství.
Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Operátoři logistiky Místo výkonu práce: Bezděčín č.p. 125 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: 702 168 340 (8-16 hod.) nebo emailem: tereza.omastova@faurecia.com Požadavky: platný průkaz na VZV. Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, příspěvek ...
Faurecia Emissions Control Technologies, Mladá Boleslav, s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno před 2 dny

Vedoucí kovovýroby Máte alespoň základní znalost průmyslových technologií a kovových materiálů? Pojďte se stát součastí fajn týmu v moderním prostředí jako VEDOUCÍ KOVOVÝROBY. Náplní Vaší práce bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Horní Počernice, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

¿Hablas español? IT empresa te busca! New IT project has been opened in Prague. You now have an opportunity to start in a new company, in modern offices, providing high-quality IT services to top clients and institutions across Europe.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit