Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Vývojáři softwaru

Pracovní místo ( Vývojáři softwaru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Adresa: V parku č.p. 2316/12, Chodov, 148 00 Praha 414
Kontakt : Mejtský Miroslav, e-mail: hlasenkavolnehomistaatgmail.com, 604 298 953
Požadavky : ukrajinština na úrovni rodilý mluvčí výhodou.
Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomická kybernetika.
Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Business / Process Analytik - RPA Máte zkušenosti na Analytické pozici? Rádi byste se tímto směrem dále vyvíjeli a baví Vás pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Chceš být členem nadnárodní společnosti a podílet se na mezinárodních projektech?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

QA/ Tester Máte zkušenosti s testováním? Chtěli byste se pustit do testování robustních aplikací, které mají desítky tisíc interakcí 24/7? Chcete být členem nadnárodní společnosti a podílet se na mezinárodních projektech?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

BI Consultant - Senior / Junior Máte zájem být členem úspěšné nadnárodní společnosti? Zajímá vás možnost podílet se na různorodých mezinárodních projektech? Hlavní náplní práce BI Consultanta bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit