Junior researcher/Specialista na mass spectrometry imaging

Pracovní místo ( Junior researcher/Specialista na mass spectrometry imaging ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: V areálu PřF UP v Olomouci - Holici, Šlechtitelů 27.
Úspěšný kandidát se stane členem mladého výzkumného týmu zabývajícího se bioanalytickou a bioorganickou chemií rostlinných hormonů a nově vytvářených biostimulantů. Bude zodpovědný za rozvoj metody a provádění MALDI & DESI experimentů ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Věda a výzkum

Další volná místa

elektromontér Pracoviště: Bystřice Rozšiřujeme tým elektromontérů od absolventských pozic až po specialisty. Požadavky: vyučení v elektrotechnickém oboru, ŘP sk. B, výhodou je vyhl. 50/1978 Sb.Nabízíme: HPP, možnost zaučení, velmi dobré finanční ohodnocení dle ...
Elmoz Czech, s.r.o. Bystřice, Inzerováno před 2 dny

SPECIALISTA MARKETINGU A KOMUNIKACE Máte zkušenosti v oblasti marketingu a pokročilou angličtinu? Láká Vás působení v úspěšné výrobní společnosti? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici: "SPECIALISTA MARKETINGU A KOMUNIKACE"
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Vývojový a servisní specialista/tka Místo výkonu práce: Podzámčí 1926, Ostrava - Slezská Ostrava; 710 00 Kontakt na email. Požadujeme: VŠ elektrotechnického zaměření Vyhl. č. 50/1978 minimálně §5, §6 výhodou Práce na PC - MS Office, Autocad Řidičský průkaz skupiny B Aktivní znalost ...
Q - ELEKTRIK a.s. Ostrava, Inzerováno před 2 dny