KAR-mobil s.r.o.

Autoelektrikář

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Rolsberská č.p. 638/66, Olomouc.
Jsme česká firma zabývající se autoopravárenstvím nákladních a přípojných vozidel a autobusů, včetně souvisejících služeb. Hledáme autoelektrikáře.
Požadujeme práci s diagnostickými zařízeními, spolehlivost, manuální zručnost a zájem o obor. Vítáme zkušenosti s měřením emisí nebo ověřováním tachografů. Práce je vhodná i pro absolventy, zaškolíme vás.
Pracoviště je v Olomouci, přátelský kolektiv, motivační finanční ohodnocení, vzdělávání v oboru, zaměstnanecké benefity.
Zaměstnanecké výhody: Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravenky a další benefity. Směny: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod.
První kontakt POUZE telefonicky od 8:00 - 14:00 hod. nebo mailem.
Volné místo autoelektrikář pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 02. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autoelektrikář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: KAR-mobil s.r.o.
Ulice: Rolsberská 638
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lubomír Jordák
E-mail: Lubomír Jordák
Telefon: +420 602 717 384

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KAR-mobil s.r.o.