KAR-mobil s.r.o.

Automechanici

Odeslat

Pracovní náplň
z: 8.1.2018 Pracovní místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.
Osobní kontakt: každou středu od 12:00 do 13:00 hodin na adrese Nový Jičín, Palackého 25.

Jsme česká firma zabývající se autoopravárenstvím nákladních a přípojných vozidel a autobusů, včetně souvisejících služeb.
Hledáme automechaniky. Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost a zájem o obor. Šikovného člověka se zájmem o obor z příbuzného oboru rádi zaučíme. Vítáme zkušenosti s měřením emisí nebo ověřováním tachografů. Práce je vhodná i pro absolventy, zaučíme vás.
Pracoviště je v Novém Jičíně, vstřícný pracovní kolektiv, motivační finanční ohodnocení, vzdělávání v oboru zajištěno, firemní benefity, www.kar.cz
Zaměstnanecké výhody: pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.
Kontakt: Arnošt Gajdošík, DiS., telefonicky v pracovní dny v době od 08:00 do 14:00 hodin na č.: 739 509 637, písemně na email: arnost.gajdosik@kar.cz
Volné místo automechanici pro lokalitu Nový Jičín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanici

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: KAR-mobil s.r.o.
Ulice: Palackého 1675
Město: Nový Jičín
PSČ: 741 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dis. Arnošt Gajdošík
E-mail: arnost.gajdosik@kar.cz
Telefon: +420 739 509 637

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KAR-mobil s.r.o.