Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař

Pracovní místo ( Kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Oblouková č.p. 1413/3, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 (Restaurace Fabrika)
Nástup možný ihned.

Požadavky:
Praxe v oboru, ochota přizpůsobovat ke pružné pracovní době.

Kontaktní osoba: Petr Hochman, tel. 603 573 027, e-mail: petr.hochmanatcentrum.cz
Volné místo kuchař pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Pomocný pracovník v kuchyni Pomocné práce v kuchyni. Práce krátký a dlouhý týden. Požadujeme zdravotní průkaz. Nabízíme: obědy zdarma Kontakt: 8:00 - 19:00, Vladimir Pogonets - 777 447 997 Volné místo pomocný pracovník v kuchyni pro lokalitu Mělník.
HotVel s.r.o. Mělník, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři Znalost vietnamštiny výhodou. První kontakt telefonicky! Pozice je vhodná i pro cizince. Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Česká Lípa.
T&H VINAFOOD s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři Požadujeme: znalost přípravy tradičních čínských pokrmů, předchozí praxe v hostinském provozu vítána, čínský jazyk vítán Místo výkonu práce: Hennigsdorfská č.p. 1047 278 01 Kralupy nad Vltavou 1 Kontakt: pohovory pouze na adrese restaurace po ...
ZE YU s.r.o. Kralupy nad Vltavou, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit