Petr Hochman

Kuchař

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Oblouková č.p. 1413/3, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 (Restaurace Fabrika)
Nástup možný ihned.

Požadavky:
Praxe v oboru, ochota přizpůsobovat ke pružné pracovní době.

Kontaktní osoba: Petr Hochman, tel. 603 573 027, e-mail: petr.hochman@centrum.cz
Volné místo kuchař pro lokalitu Děčín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Petr Hochman
Ulice: Žlebská 81
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Hochman
E-mail: petr.hochman@centrum.cz
Telefon: +420 603 573 027

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Hochman