FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod

Inzenyr kvality - IT oblast

Odeslat

Pracovní náplň
FNZ vyviji a stara se o spravu software, ve kterem financni instituce, jako napriklad banky, aj. spravují svuj investicni majetek. Koncovymi klienty firmy jsou jak financni poradci a specialiste, zakaznici techto poradcu, tak financni odbornici v ramci instituci. Pusobi napric Velkou Britanii, Evropou, Asii, Australii a Novym Zelandem.
Navrhuje a vyviji vysoce intuitivni UI a interaktivni financni nastroje dle klientskych pozadavku.
Naši inženýři kvality se podílejí na všech aspektech testování od technických dovedností včetně automatizace testů, manipulace s databází a testování injekcí xml až po testování funkčních specifikací a podporu UAT.
Co budete delat?
Návrh a příprava testů:
Analýza obchodních požadavků tak, aby byly kvantifikovatelné a testovatelné.
Psát / vytvářet artefakty, které podporují testovací aktivity, jako jsou testovací vzory, testovací matrice, zkušební případy, zkušební postupy, zkušební skripty a modely chování.
Vykonání testu:
Provadeni strukturovaneho a kontextově řízeneho (formální / ad hoc) systému, systémovou integraci a regresní testování podle potřeby.
Uziti vnitřních systému pro sledování závad a systémy pro správu případů testů.
Asistence s aktivitami podpory klienta podporujícími klientskou UAT.
Spolupráce / komunikace:
Spoluprace s testovacím týmem jak na interní, tak na externí úrovni (na straně klienta).
Spolupracujte s jiným testovacím analytikem, abyste sdíleli znalosti, osvědčené postupy, užitečnou technologii a příležitosti pro návrh / řešení testů mezi projekty.
Zachovani vysokych standardu týkající se písemné a slovní komunikace,

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Inzenyr kvality - IT oblast

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
Ulice: Rašínova 637
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Linda Lastovickova
E-mail: Linda Lastovickova
Telefon: +420 778 076 454

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod