blue - infinity s.r.o.

Vývojáři softwaru

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Brno
Požadujeme znalosti a zkušenosti s vývojem a modifikací informačních systémů, počítačových aplikací, pracovních procesů, zavedených u nadnárodních korporací. Znalost anglického jazyka podmínkou. CV i komunikace se zaměstnavatelem musí probíhat v AJ.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Brno.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vývojáři softwaru

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: blue - infinity s.r.o.
Ulice: Dornych 487
Město: Brno
PSČ: 617 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Provod
E-mail: info@expatconsulting.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: blue - infinity s.r.o.