Sociální pracovník/ce

  • Šumperk

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vykonává sociální práci
- poskytuje sociální poradenství v souladu se zák. č.108/2006 Sb., o sociálních službách,
- vede jednání se zájemci o službu, rodinnými příslušníky klientů, jejich opatrovníky
- vede a zpracovává dokumentaci klientů služby
- zpracovává individuální plány, zajišťuje jejich naplňování a administrativní práce s tím spojené
- zpracovává Smlouvy o poskytování sociální služby
- zpracovává standardy kvality
- přímá práce s klienty s autismem

Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání (Mgr., Bc.), vzdělání v oboru sociální práce nebo oboru obdobném
(kvalifikace pro sociálního pracovníka dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách),
- orientace v sociální problematice,
- komunikativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost a odpovědnost,
- dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel),
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Výhodou:
- zkušenosti v oblasti sociální práce,
- práce s osobami s autismem,
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
- smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním týmu
- podporu v dalším vzdělávání
- platové podmínky dle délky praxe od 18 000,- Kč
- možnost dalšího vzdělávání
- 25 dní dovolené

Pracovní smlouva na dobu určitou, po zaškolení a vyhodnocení spolupráce, možno prodloužit na dobu neurčitou.
Zájemci o pracovní pozici odešlete svůj životopis a motivační dopis k pracovní pozici na kontakt:
Milada Mazurková, e-mail: dkmazurkova@seznam.cz nebo poštou na pracoviště: Kozinova 5, Šumperk nejpozději do 31.1.2018.
Vhodní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
Volné místo sociální