ELEKTRONIK

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTRONIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* údržba výrobních zařízení
Požadujeme:
* vzdělání SO, ÚSO v oboru elektro-slaboproud
* §5 vyhl. č.50/1978 Sb.
* praxe na opravách strojů s PLC
* znalost elektronických obvodů
* znalost základů programování (znalost programování PLC vítána)
* znalost uživatelských prací na PC
* znalost základů silnoproudých obvodů
* schopnost samostatné práce i práce v kolektivu
* schopnost práce i v nepřetržitém provozu
Nabízíme:
* odpovídající platové ohodnocení
* kvalitní zaškolení
* možnost osobního i profesního rozvoje
* zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů
Naše společnost uznává jako plnohodnotný doklad vaší kvalifikace na danou pracovní pozici také odpovídající osvědčení o profesní kvalifikaci dle zákona 179/2006 Sb.
Kontakt:
PRECIOSA, a.s.
Petra Stolínová
tel.: 488 114 233
email: petra.stolinova@preciosa.com
Volné místo elektronik pro lokalitu Liberec.