ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- kompletní vedení účetnictví
- archivace účetních písemností
- vedení přidělených agend
- pokladna
- skladová evidence výrobního závodu
- zpracování statistických výkazů
- zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení apod.
- přehled o majetku a skladu ve vztahu k účetnictví
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- účetní praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici nejlépe ve výrobní firmě
- přehled v účetních a daňových zákonech
- znalost PC - MS Office, účetní systém, informační systém JD Edwards výhodou
- znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
- samostatnost, účetní myšlení, logické uvažování, loajalitu, preciznost
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- práci v moderním chemickém provozu (unikátní technologie, jediná v ČR)
- perspektivu
- kvalifikační růst
- zázemí silné společnosti
- možnost firemního ubytování
- vstupenky do bazénu a sauny
- stravenky - 1ks 80 Kč za každých 8 odpracovaných hodin bez doplatku
- 5 týdnů dovolené
- nástupní mzda pro uchazeče s praxí od 25 000,- Kč + měsíční prémie
Strukturované životopisy zasílejte prosím na email: info@temperatior.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Liberec.