Stavbyvedoucí

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- samostatné vedení stavby nebo její části, zajištění plynulosti výstavby
- kontrola dodržování technologických předpisů a postupů
- spolupráce s technickým dozorem investora, autorským dozorem projektanta a s koordinátorem
BOZP
- koordinace subdodavatelů stavby
- zajištění organizace staveniště a řízení provozu na něm
- tvorba a dodržování harmonogramu výstavby
- vedení administrativy spojené se stavební zakázkou
- komunikace s jednotlivými dodavateli stavebních materiálů a prací

Požadujeme:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru v oboru pozemních staveb (vhodné
i pro absolventy – zapracování po boku zkušeného stavbyvedoucího)
- základní znalost problematiky výstavby
- uživatelská znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, loajalitu, flexibilitu
- snahu a chuť zapracovat se do nabízené pozice

Nabízíme:
- jistotu spolehlivého, finančně silného zaměstnavatele
- motivační finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků, odměny za dosažené výsledky
- možnost dalšího vzdělání, profesní růst
- práci v zajímavém prostředí a mladém kolektivu
- nástupní mzda od 25 000,- Kč
- nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity:
- bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, firemní
akce a další.
V případě zájmu o pracovní místo zasílejte své životopisy na e-mail: kariera@termil.cz, nebo se hlaste
telefonicky na tel. 602 338 173.
Dne 8.
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Jablonec nad Nisou.