Řidič - skladník

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Řidič - skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- spolupráce se stavbyvedoucím a přípravou stavby
- rozvoz stavebních materiálu na stavby, pomoc při nakládce/vykládce
- vedení skladového hospodářství, inventury
- dobrá znalost Libereckého kraje
- samostatné plánování efektivní rozvozové trasy

Požadujeme:
- střední odborné nebo středoškolské vzdělání
- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- uživatelská znalost práce s PC
- dobré organizační schopnosti, logické myšlení
- řidičský průkaz skupiny B, skupina C výhodou
- samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, loajalitu, flexibilitu

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní a zavedené firmě
- atraktivní finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků
- profesní růst
- práci v zajímavém prostředí a mladém kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání
- mzda od 22 000,- Kč
- nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu o pracovní místo zasílejte své životopisy na e-mail: kariera@termil.cz,
Volné místo řidič - skladník pro lokalitu Jablonec nad Nisou.