Finanční účetní

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky :
-SŠ vzdělání
-Praxe v účetnictví 3 roky minimálně
-Všeobecná znalost daňových a účetních předpisů
-Zkušenosti s účtováním investičního majetku výhodou
-Znalost práce na PC (MS Office, zejména MS Excel)
-Znalost systému SAP výhodou
-Znalost NJ/AJ výhodou
-Přesnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost
-Práce v týmu
Nabízíme :
-Nástupní mzda dle zkušenosti : od 25 do 30 tis. Kč;
-silné sociální zázemí s řadou benefitů obvyklých pro společnosti Automotive
(13. a 14. plat aj.)
-možnost vzdělávání se v oblasti svého působení
-stálý pracovní poměr
-práce na jednu směnu
-Termín nástupu : dle dohody
-Místo výkonu : Firma Fehrer Bohemia s.r.o., závod 01, Litoměřická 86, Česká Lípa
Životopisy prosíme zasílat na níže uvedenou mailovou adresu :
Kontakt : mjandacova@fehrer.cz
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Česká Lípa.