FTE automotive Czechia s.r.o.

skladník

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Hlubany 124
třísměnný, nepřetržitý,
nástup dle dohody
vzdělání min. vyučen, praxe ve skladu, znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost, svědomitost, schopnost pracovat v týmu, průkaz řidiče VZV-výhodou
kontakt: zaslat životopis na email zdenka.hlavanova@fte.de
Volné místo skladník pro lokalitu Podbořany.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: skladník

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: FTE automotive Czechia s.r.o.
Ulice: 124
Město: Podbořany
PSČ: 441 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdenka Hlavánová
E-mail: zdenka.hlavanova@fte.de
Telefon: +420 415 232 003

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FTE automotive Czechia s.r.o.