ASISTENT/-KA SPOLEČNOSTI

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA SPOLEČNOSTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 2. 2018
- Náplň práce: administrativa zadaná vedením společnosti, příprava a zpracování grafů (tabulek), zodpovědnost za přípravu školení, účast při pohovorech na obchodní pozice firmy, vyřizování telefonické a poštovní komunikace, zpracování a evidence a archivace dokumentů
- Požadujeme: aktivní práci s PC, znalosti MS Office podmínkou, samostatnost, znalost účetnictví na základní úrovni výhodou, iniciativní přístup k práci
- Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí, nejednotvárnou práci, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající platové ohodnocení + bonusy za obchodní výsledky firmy
- V případě zájmu zasílejte své životopisy a motivační dopisy na e-mailovou adresu: myers@myers.cz
Volné místo asistent/-ka společnosti pro lokalitu Hradec Králové.