VESTAR GROUP a.s.

pomocný kuchař

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce Rozvadov č.p. 7
348 06 Přimda
zdravotní průkaz,osobní kontakt po tel. domluvě
Volné místo pomocný kuchař pro lokalitu Rozvadov.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocný kuchař

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: VESTAR GROUP a.s.
Ulice: 7
Město: Rozvadov
PSČ: 348 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renáta Červenková
Telefon: +420 777 232 574

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VESTAR GROUP a.s.