Rostislav Vítek

Servírka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Sokolovská 97, Svobodné Heřmanice
Nástup možný ihned.
Dlouhý a krátký týden.
Závodní stravování, možnost ubytování.
Hlásit se na e - mail m.vitkova@rebyd.cz nebo na tel. č. 606 744 748 /každý den od 6.00-19.00 hod./
Z : 8.1.2018
Volné místo servírka pro lokalitu Svobodné Heřmanice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Servírka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Rostislav Vítek
Ulice: Sokolovská 97
Město: Svobodné Heřmanice
PSČ: 793 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Vítková
E-mail: info@rebyd.cz; m.vitkova@rebyd.cz
Telefon: +420 606 744 748

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Rostislav Vítek