Aktivizační pracovník

  • Vrbno pod Pradědem

Pracovní místo ( Aktivizační pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Mnichov 262
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK
místo výkonu práce: Domov pro seniory Vrbno, p. o. , Mnichov 262, 793 26 Vrbno pod Pradědem.
úvazek: 1,0
platové zařazení: 6. - 7. platová třída (od 15390,- Kč až 25100,-Kč) + zákonné příplatky
Požadavky
dosažení věku 18 let
minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou
bezúhonnost
schopnost empatie a komunikace s klienty
schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, tvořivost, kreativita
průběžné vzdělávání, kurz
práce na PC
Charakteristika vykonávané práce:
zabezpečuje aktivizační činnosti v zařízení směřující k rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí, tvořivých schopností klientů (nácvik motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností klientů, provádění volnočasových aktivit)
velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
zabezpečení socioterapeutických činností
organizuje informační besedy, tematické přednášky, čtení knih, soutěže, hudební představení, výlety a příležitostní akce pro uživatele sociálních služeb apod.
řádné vedení záznamů o pracovní činnosti
Písemná přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
jméno, příjmení uchazeče, telefonní kontakt
datum a místo narození uchazeče
státní příslušnost uchazeče
místo trvalého pobytu uchazeče
datum a podpis uchazeče
K přihlášce je nutno doložit tyto doklady:
strukturovaný životopis
výpis z evidence Rejstříku trestu ne starší 3 měsíce,
ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
motivační dopis
souhlas se zpracováním osobních údajů - materiály budou v př