ČÍSNÍK, SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍSNÍK, SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Lamlová Lenka, tel.: 724 777 828 - volejte Po - Pá 8:00 - 16:00 hod., e-mail: lamlovaatteniscentrumopava.cz
ZŠ/SOU.
Pracoviště Opava, nástup: dle dohody.
Volné místo čísník, servírka pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšník/servírka ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe, dobrá pracovní morálka, slušné chování a vystupování, dochvilnost, poctivost. Nabízíme: možnost používání služebního vozidla, jídlo zdrama na pracovišti, za poctivou práci finanční odměna První ...
Milan Martinek Jablůnka, Inzerováno včera

Číšník, servírka ČÍŠNÍK, SERVÍRKA Nástup možný ihned. Příjmeme obsluhu na výpomoc do restaurace. Nabízíme: DPP nebo DPČ, možnost zaučení. První kontakt: telefonicky - p. Řehák - tel.: 608 883 615 v době 10-20 hod., e-mailem: snoza@seznam.cz nebo osobně na ...
Sadílek & Řehák s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Číšník, servírka ČÍŠNÍK, SERVÍRKA Nástup možný ihned. Přijmeme výpomoc obsluze v restauraci v době obědů od 11-14 hod., Po-Pá První kontakt: telefonicky od 10-20 hod. 608 883 615, e-mail: snoza@seznam.cz ov. 21.5. Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Valašské ...
SNOZA s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera