DĚLNÍK/-ICE V CHEMICKÉ VÝROBĚ - STÁČENÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( DĚLNÍK/-ICE V CHEMICKÉ VÝROBĚ - STÁČENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned; nabízíme i možnost zkráceného úvazku
- Náplň práce: jednoduchá ruční práce - stáčení, balení a etiketování čisticích prostředků
- Požadujeme: vyučení, manuální zručnost, pečlivost, přesnost
- Nabízíme: příspěvek na stravování v plné výši; po získání PP na dobu neurčitou nabízíme příspěvek na PP
- Pozice je vhodná i pro absolventy/ky
- Životopis a kontakt zasílejte na e-mail: petra.fiedlerova@alter-hk.cz
Volné místo dělník/-ice v chemické výrobě - stáčení pro lokalitu Hradec Králové.